joomla statistics

Na koncertu “Pisan kot metulj” , ki je bil v Krškem 24.3.2017, je predsednik republike g. Borut Pahor naše društvo ob dvajsetletnici delovanja – najprej kot sekcije v okviru društva Sožitje Ljubljana, zadnja leta pa kot samostojno društvo – počastil s podelitvijo posebne vrste državne zastave, ki jo predsednik republike podeljuje posameznikom in institucijam, katerih delo je usmerjeno v povečanje solidarnosti med ljudmi. Priznanje je prejela dr. Alenka Šelih, predsednica društva med 2007 – 2017.

 

Center našega društva v Krškem je 24.3.2017 že šestič soorganiziral koncert ob svetovnem dnevu downovega sindroma. Pri organizaciji je sodelovalo več organizatorjev, med drugim Osnovna šola Mihajla Rostoharja iz Krškega in Glasbena šola Krško. Pokrovitelj koncerta je bil predsednik republike g. Borut Pahor, ki se je koncerta tudi udeležil. Ob tej priložnosti je Društvu downov sindrom Slovenija ob 20-letnici delovanja podelil protokolarno darilo – državno zastavo, ki jo podeljuje institucijam ali posameznikom, ki so bistveno pripomogli k razvoju solidarnosti v družbi.

 

Novice

Bodi na tekočem

 

Informacije

za bodoče mamice

 
kontakt
 
Twitter
 
knjige